Zioła Szwedzkie

Zioła szwedzkie uznawane są za panaceum – znakomicie wspomagają organizm w procesie chorobowym, tak w fazie aktywnej jak i w fazie zdrowienia, szczególnie jeśli idzie o schorzenia trudno uleczalne jak i nieuleczalne w oczach medycyny akademickiej.
Jest to unikalna mieszanka 11 ziół, odnaleziona wśród zapisków sławnego szwedzkiego lekarza, doktora Samsta.
Dzisiejsze zioła szwedzkie są opracowane według receptury – działającej na terenie Austrii – Marii Treben i są oparte na jej ogromnej wiedzy i doświadczeniu w zakresie doboru odpowiednich ziół do danego schorzenia.
Opakowanie zawiera 90,2 g ziół.
Skład: 10g aloesu, 5g mirry, 0,2g szafranu, 10g liści senesu, 10g kamfory, 10g korzeni rabarbaru, 10g korzeni kurkumy, 10g manny, 10g teriaku, 5g korzeni dziewięćsiłu, 10g korzeni arcydzięgla.

Uwaga!
Zamiast aloesu można zastosować sproszkowany piołun.
Zioła szwedzkie z aloesem i piołunem są do nabycia w Firmie Handlowej „ORION” Grzegorz Chudoba Jaromierz Nr 2, 77-300 Człuchów, a sprowadzane są z wiarygodnej firmy z Niemiec.
„ORION” jest pierwszą firmą w Polsce, która zaczęła sprowadzać na nasz rynek zioła szwedzkie.
Zamówienia należy składać:
email: treben.maria@gmail.com lub telefony: (59) 83-44- 847, kom. 609 431 080 www.maria-treben.pl

Przygotowanie ziół:

Opakowanie ziół (90,2g) należy zalać 1,5 litra 38-40% żytniówki lub żołądkowej gorzkiej (ale czystej wódki) w 2 litrowej butelce z szeroką szyjką, może być słoik ok. 2 l i pozostawia się na 14 dni w słonecznym lub ciepłym miejscu (26-28°C).
Nalewkę należy codziennie wstrząsnąć, również przed przecedzeniem do małych butelek (najlepiej ciemnych ) i przed każdym użyciem. Pozostała część ziół zalanych wódką może być przechowywana przez dowolny okres czasu. Eliksir może być przechowywany przez wiele lat – im dłużej stoi, tym jest skuteczniejszy.
Zioła szwedzkie mają wszechstronne zastosowanie, tak zewnętrzne jak i wewnętrzne. Stosujemy je do różnego rodzaju okładów jak i do wspomagania organizmu przy schorzeniach. Nawet częste wąchanie ziół wzmacnia pamięć i usprawnia funkcje mózgu.

Więcej na ten temat dowiemy się kupując te znakomite zioła.