O Nas

O Nas

 

Witam serdecznie Państwa. Jestem założycielem, sponsorem i jednocześnie prezesem Fundacji „Zdrowie i Życie”, która uzyskała osobowość prawną 31 sierpnia 2009 roku. Inspiracją do jej powstania była i jest nadal bardzo trudna sytuacja w służbie zdrowia, która z roku na rok się pogłębia, jak również śmierć mojego brata na raka trzustki w 2008 roku oraz totalna, brutalna chemizacja żywności i zanieczyszczenie środowiska.

Fundacja ma na celu prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie zdrowego odżywiania, aktywnego trybu życia, pozytywnego myślenia – jak się okazuje bardzo istotnego czynnika w naszym życiu, który w dalszej mojej działalności spełnia kluczową rolę, jeśli idzie o nasze choroby – oraz ratowanie zdrowia lub życia i niesienie pomocy osobom dotkniętym trudno uleczalnymi jak i nieuleczalnymi schorzeniami wszelkimi dostępnymi metodami, tak konwencjonalnymi jak i przede wszystkim naturalnymi.

Temat zdrowia jest najważniejszą kwestia naszego życia. Każdy człowiek chciałby żyć w dobrym zdrowiu możliwie jak najdłużej. Nie uważam się za człowieka, który jest autorytetem w sprawie wiedzy o zdrowiu w tym szerokim słowa znaczeniu, mając na uwadze powstawanie nowotworów, a szerzej mówiąc przyczyny powstawania wszystkich chorób. Jednakże codziennie jestem bogatszy o wiedzę w zakresie zdrowia w oparciu o 5 Biologicznych Praw Natury, odkrytych przez doktora Hamera.
Wiedzę tę zgłębiam między innymi dzięki współpracy z Wrocławskim Kołem 5 Praw Natury, dzięki wspaniałym Paniom – Ewie i Monice. Jestem nie tylko gorącym sympatykiem tego Koła, ale również przekazuję tę wiedzę społeczeństwu, prowadząc audycje w radiu internetowym i na różnych spotkaniach. Fundacja wydała także trzy płyty wideo z nagraniami jej założyciela. Zapraszam Państwa do naszego sklepiku, gdzie płyty te można nabyć.

Dr Hamer przede wszystkim odkrył prawdziwe przyczyny i powód występowania chorób nowotworowych oraz wszystkich pozostałych zachorowań, zarówno tych organicznych jak i zaburzeń emocjonalnych, psychicznych.
Ta wspaniała wiedza uwalnia nas od strachu przed chorobami i groźnie brzmiącymi diagnozami. Zachęcam więc wszystkich do poznawania odkrytych przez doktora Hamera Biologicznych Praw Natury i wdrażania ich do codziennego życia, najlepiej teraz póki jesteśmy zdrowi.
Ci, którzy otrzymali już groźnie brzmiącą diagnozę czy prognozę, a chcieliby skorzystać z pomocy Fundacji w powrocie do zdrowia, zawsze taką pomoc uzyskają.

Kazimierz Szafranek – założyciel Fundacji „Zdrowie i Życie”.